מאמרים

עיצוב לוגו

אחד הנושאים החשובים ביותר עבור חברה המבצעת מיתוג עסקי, הוא עיצוב גרפי של לוגו החברה. עיצוב לוגו לחברה, הוא תהליך מורכב, הכרוך בהבנה מעמיקה של שירותי בית העסק, המוצרים הנמכרים בו, וכן חזון בית העסק. באמצעות עיצוב גרפי של לוגו מקצועי, ניתן לשקף את פעילות החברה, להעניק מידע מסוים אודות המוצרים המיוצרים בבית העסק או הנמכרים בו, וכן לשדר חדשנות, יצירתיות ומוטיבציה.

                      קרא עוד>>

מיתוג עסקי

שירותיהם של בתי סטודיו המספקים שירותי עיצוב גרפי, כוללים מגוון עשיר של אפשרויות. חברות ובתי עסק הפונים אל בתי סטודיו לעיצוב, מבקשים להשיג עיצוב גרפי חדשני, מודרני ומתקדם אשר ישדר את חזון בית העסק, ואת איכותו ואיכות פועלו לעיני לקוחותיו. מיתוג עסקי, הוא תהליך מורכב הדורש תשומת לב מריבית, והוא כולל עיצוב גרפי של לוגו החברה, עיצוב של דפי החברה הכוללים את החשבוניות, תעודות המשלוח ודפים נוספים, וכן עיצוב גרפי לאתר האינטרנט, וכרטיסי ביקור לבית העסק.

                       קרא עוד>>

עיצוב גרפי לכרזות

אחת הדרכים הפופולאריות ביותר להודיע על אירוע, הופעה או השקה של מוצר חדש, היא באמצעות כרזות. כיום, ישנן דרכים רבות ומגוונות להציג כרזות, בין אם באמצעות כרזות מודפסות המופיעות על גבי לוחות מודעות ברחובות העיר, או באמצעות כרזות דיגיטליות המוקרנות על גבי מסכי ענק הפועלים בצמתים, קניונים וכדומה. תפקידה של הכרזה, היא לסכם באופן המתמצת והברור ביותר, כמה שיותר מידע אודות מוצר, מבצע או שירות, וכאן בא לידי ביטוי תפקידם של המעצבים הגרפיים המוכשרים, לאגד כמה שיותר מידע על פני שפחות שטח.

                          קרא עוד>>

עיצוב גרפי לקטלוגים

בתי עסק רבים נדרשים להפיק קטלוג למוצריהם, בכדי שיוכלו לשווק את המוצרים באופן יעיל ונוח ללקוחותיהם, אמנם רשת האינטרנט תפסה את מקומה כאחד מאמצעי המדיה המתקדמים והנוחים ביותר להציג קטלוג מוצרים, עם זאת, בעת ביקור אצל לקוחות, או במהלך תערוכות, משמשים הקטלוגים המודפסים כלי רב עוצמה עבור בעלי העסקים המבקשים לקדם את מכירות מוצריהם.
                         
                           קרא עוד>>

עיצוב גרפי לאתר אינטרנט

בעלי עסקים רבים הפנימו את העובדה, כי אין כיום בית עסק ללא אתר אינטרנט, ועסק ללא אתר סובל ממגבלה שיווקית חמורה ביותר. עובדה זו, מובילה יותר ויותר בעלי עסקים לפנות אל בתי התוכנה המציעים הקמה של אתרי אינטרנט, וישנו בלבול רב בקרב המבקשים להקים אתר בדבר התכנים אותם יש להציג בו, משמעות האתר ותפקידו, וכמובן, בדבר חשיבותו של עיצוב גרפי לאתר תדמית מעבר לכל נושא אחר, קוד האתר, או אף התוכן המופיע בו.

                          קרא עוד>>