מיתוג עסקי

שירותיהם של בתי סטודיו המספקים שירותי עיצוב גרפי, כוללים מגוון עשיר של אפשרויות. חברות ובתי עסק הפונים אל בתי סטודיו לעיצוב, מבקשים להשיג עיצוב גרפי חדשני, מודרני ומתקדם אשר ישדר את חזון בית העסק, ואת איכותו ואיכות פועלו לעיני לקוחותיו. מיתוג עסקי, הוא תהליך מורכב הדורש תשומת לב מריבית, והוא כולל עיצוב גרפי של לוגו החברה, עיצוב של דפי החברה הכוללים את החשבוניות, תעודות המשלוח ודפים נוספים, וכן עיצוב גרפי לאתר האינטרנט, וכרטיסי ביקור לבית העסק.

מיתוג עסקי – דפי חברה

כחלק מתהליך של מיתוג עסקי, סטודיו המספק שירותי עיצוב גרפי מעצב עבור בית העסק את דפי החברה. המטרה העומדת מאחורי מיתוג עסקי באמצעות עיצוב גרפי של דפי החברה, עיצוב לוגו חדשני ומתקדם ושילוב של קו העיצוב גם אל אתר האינטרנט, מבקשים המעצבים להעביר ללקוחות החברה תחושת רצינות ומקצועיות, וכן למתג את העיצוב בכדי ליצור השלכה בין המראה של דפי החברה, כרטיסי הביקור והאתר, אל שירותי החברה או אל מוצריה. דוגמא מעולה לתהליך של מיתוג עסקי, היא כמובן הלוגו של החברה האמריקאית לייצור נעליים נייקי, אשר באמצעות עיצוב גרפי פשטני וגאוני של לוגו הצליחה ליצור מיתוג עסקי מושלם, שכן הצצה אל הלוגו מיד משייך את העיצוב לנעלי ספורט.

מיתוג עסקי באמצעות עיצוב גרפי של דפי חברה, צריך להתבצע על ידי בית סטודיו לעיצוב מקצועי ומנוסה, אך בעיקר בעל חזון ויצירתיות, שכן מיתוג עסקי אינו מתבסס בעיקר על מקצועיות בשימוש בכלי העיצוב השונים, אלא גם אלא הכישורים האישיים של המעצב. מיתוג עסקי המתבצע כהלכה, יוכל כמובן לשדר אל הלקוחות הקיימים של החברה חדשנות, יוזמה ועמידה בקצב הטכנולוגי של העידן המודרני, אך בהחלט ניתן להשתמש בתהליך של מיתוג עסקי גם לקראת מטרות ואסטרטגיות שיווקיות עתידיות, לדוגמא, לצורך תחיל קמפיין שיווקי בחו"ל.

מיתוג עסקי – כרטיסי ביקור

אחד הכלים השיווקיים החשובים ביותר, ואשר לא נס לחם גם לאחר כניסתה של המדיה האינטרנטית חסרת הגבולות, הם כרטיסי הביקור. כחלק מתהליך של מיתוג עסקי, עוברים תהליך עיצוב גרפי כרטיסי הביקור בהתאמה אל קו העיצוב הכללי של דפי החברה, אתר האינטרנט וכדומה, וזאת כאמור, בכדי ליצור השלכה מידית בעיני המתבונן בין מוצרי החברה ושירותיה, לבין קו העיצוב.